Welcome, visitor! [ Login

 

Anadolu Yakası Evinde Görüşen Masöz Bayanlar

  • Listed: 17 Ocak 2017 21:03
  • Expires: This ad has expired

Description

İstanbul bilindiği gibi iki kıtadan oluşuyor ve en çok kalabalık olan anadolu yakasında masöz bayan lar bulunmak da, Bunlara anadolu yakası kendi evinde masöz diyebiliriz. Ve bir çoğo profesyonel sağlık masajı yapmakta.
Peki sağlık masajı nedir. bunu sizlerle paylaşmak isterim.

Anadolu yakası masöz ler

medical masaj

medical masaj

Medical Masaj Nedi Ve Nasıl yapılır.

 

Medikal masaj, hasar görmüş ya da yorgun düşmüş organın eski haline dönmesi için uygulanırken, hastanın yaşam kalitesini artırmak, kabiliyet kazandırmak ve psikolojik destek amacıyla da masaj hizmeti kullanılabilmektedir. Etkileri bilimsel olarak ispatlanmış olan medikal masajın oldukça geniş bir kullanım alanı bulunmaktadır.

Kan dolaşımını düzenliyor

Bunların yanı sıra medikal masaj kan dolaşımını düzenleyerek, kalbin hızını da yavaşlatmaktadır. Düzenli yapılan medikal masaj kandaki beyaz hücre olarak bilinen akyuvarları artırarak bağışıklık sistemini güçlendirir. Toplar damalarda kan akımının durmasını ve vücutta oluşan ödemin atılmasını sağlamaktadır.

Kas yapısı toparlanıyor

Medikal masajın kastaki yorgunluk ve ağrıları azalttığı bilinen bir gerçektir. Kasların toparlanmasını sağlarken, biriken toksik maddelerin atılımına yardımcı olmaktadır. Kemiklerin güçlenmesine yardımcı bir etkisi vardır. Kireçlenmelerde etkili olan medikal masaj, spazm ve krampları da önlemektedir. Sinir sistemi üzerinde de olumlu etkileri görülmektedir.

Listing ID: 871587e5ae8daacd

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

masz istanbul evde masaj izmir masaj