Welcome, visitor! [ Login

 

Masöz İstanbul Olmak İçin Kurslar

  • Listed: 30 Kasım 2022 19:53
  • Expires: This ad has expired

Description

Masaj kursunun sağladığı iş olanakları nelerdir?

İstanbul metropol bir il ve burada yaşayan bayanlar masöz istanbul hizmeti vermek için Kursu başarıyla tamamlayan katılımcılar güzellik salonlarında veya güzellik merkezlerinde, masaj salonlarında, oteller, banyo tesislerinde veya kaplıcalarda çalışma olanağına sahiptir. Aynı zamanda fizik tedavi merkezleri, SPA merkezleri, bakım ve spor merkezlerinde de çalışabilen katılımcılar kendilerini geliştirmeleri halinde farklı alanlara da yönelebilmektedir.

Masaj kursu fiyatları

Masaj kursu fiyatları, kursun toplam saat ve süresi, kurs programı, sınıftaki kursiyer sayısı ve kursun diğer özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Sayfamızda yer alan kursları inceleyerek masaj kurs fiyatları hakkında daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Klasik masaj kursunda nasıl bir eğitim alacağım?

Masaj kursları ilgi duyduğunuz alanlara yönelik olarak farklı çeşitlere ayrılmaktadır. Klasik veya temel masaj kursunda alacağınız eğitim sürecinde thai ayak masajı, thai masajı, spor masajı, hint baş masajı, sıcak taş masajı, hint baş masajı, müşteri ile iletişim teknikleri, ilk yardım ve salon yönetimi hakkında uygulamalı ve teorik eğitimler verilmektedir. Genellikle minimum 2 ay ile 3 ay arasında değişen bu eğitimle birebir alıştırmalarla pekiştirilmektedir.

Bu kurslara katılmak için detaylı olarak internet ortamında sorf yaparak bilgi alabilirsiniz.

  

299 total views, 1 today

  

Listing ID: 54263878a355135f

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

masöz bayan masöz bayan kadıköy masöz
>